Damskie zegarki Cluse

 

Zegarki mogą być świetnym dodatkiem do każdej stylizacji. Przede wszystkim dlatego, że pasują do każdego rodzaju ubioru, a także dlatego, że są bardzo uniwersalne i łatwo wybrać model dla siebie.
Zegarki Cluse stały się bardzo popularne dopiero jakiś czas temu. Kilka lat wystarczyło jednak firmie na wyrobienie swojej rynkowej pozycji i dziś zegarki Cluse są jednymi z najczęściej rozpoznawalnych marek, w tym przedziale cenowym.

Jaki zegarek damski Cluse wybrać na wiosnę?

Wiosną królują głównie zegarki na jasnych paskach i z jasnymi tarczami. Głównie dlatego, że takie są także wiosenne stylizacje. Lekkie i w delikatnych kolorach.
W kolekcji zegarków marki Cluse znajdują się zegarki na pastelowych paskach. Pasek w lekkim odcieniu różu bądź też błękitu, z całą pewnością będzie trafnym wyborem na nadchodzący sezon.

Z jaką biżuterią łączyć zegarki Cluse?

W tym przypadku wszystko zależne jest od wybranej tarczy oraz koloru i rodzaju paska. Jeśli wybór padł na pasek w pastelowym odcieniu, z całą pewnością warto dobrać do niego delikatne dodatki, które nie będą zbytnio rzucać się w oczy. Z całą pewnością sprawdzą się srebrne lub różowe, cienkie bransoletki.
Do zegarków ze złotymi akcentami, można dobrać bardziej widoczną biżuterię. W tym przypadku sprawdzą się grubsze, złote bransolety, albo duże ilości pierścionków.
Warto przede wszystkim pamiętać o tym, aby zawsze biżuterię dobierać kolorystycznie do zegarka.