Sprawdź, czy stać Cię na rower Specialized

Amerykańska marka Specialized jest jednym z wiodących producentów rowerów tradycyjnych oraz elektrycznych. Dostępne w szerokiej ofercie rowery Specialized nie należą jednak do najtańszych. Za najwyższą jakość materiałów, idealnie dobrane podzespoły oraz unikalny design trzeba zapłacić. Sprawdź, czy przeciętny Kowalski jest w stanie kupić rower Specialized?

Rowery Specialized – za jaki zapłacisz najmniej?

W propozycjach producenta znajdują się rowery dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Dzięki nieustannemu rozwojowi firma oferuje również rowery, wspomagane silnikiem elektrycznym. Dzięki zróżnicowaniu łatwo znaleźć odpowiedni jednoślad, dopasowany do swojego wzrostu oraz preferencji. Najmniej zapłacisz za rower Specialized biegowy, dedykowany najmłodszym dzieciom. Rowerek bez pedałów świetnie wpływa na naukę utrzymania równowagi, co pomocne jest w nauce jazdy rowerem. Koszt biegowego roweru Specialized nie przekracza 1000 zł, natomiast za rowerek 12 i 16 calowy z doczepianymi kółkami bocznymi trzeba już zapłacić około 1500 zł. Rower dla młodzieży, (20 i 24 calowe koła) kosztuje już około 2000 zł. 

specialized

Ile za rower szosowy Specialized?

Rowery szosowe Specialized uznane są przez świadomych amatorów i profesjonalistów. Za najdroższe, karbonowe, techniczne S-Works trzeba zapłacić około 60 000 zł, za Specialized rower szosowy do użytku amatorskiego musisz wyłożyć około 20 000 zł. Najwyższej klasy osprzęt oraz zastosowane materiały zapewniają doskonałe właściwości, a ergonomiczny kształt ramy możliwość uzyskania wysokiej prędkości. W Specialized każdy szczegół jest dopracowany, a ich serwis działa w wielu krajach na najwyższym poziomie. Cena rowerów szosowych Specialized nie jest niska, jednak w zamian za jakość produkt może zostać określony w segmencie premium. Ceny są adekwatne do jakości rowerów.