Biżuteria ślubna: co wybrać?

Biżuteria ślubna dla Panny Młodej to nie lada wybór. Pomimo że każda przyszła mężatka marzy, aby w najważniejszym dniu w swoim życiu wyglądać zjawiskowo, to nie zawsze jej się to udaje. Bardzo często zdarza się, że kobiety zapominają o odpowiednim doborze biżuterii na ślub, bądź też wybierają taką, która niekoniecznie współgra z suknią, upięciem włosów czy sama ze sobą.

Warto więc odpowiednio przemyśleć dobranie biżuterii. Mowa tutaj nie tylko o pierścionkach, naszyjniku czy kolczykach, ale również bransoletkach i tiarze.

Srebrna czy złota?

Każda Panna Młoda staje – prędzej czy później – przed ważną decyzją: biżuteria na ślub złota czy srebrna?

Z całą pewnością biżuteria srebrna jest wyborem klasycznym. Potrafi doskonale wkomponować się w całość i współgrać z suknią, bądź upięciem włosów. Często jednak wybór przyszłych mężatek pada na biżuterię złotą. Ta z kolei kojarzy się raczej z przepychem i nowoczesnością.

Biżuteria ślubna z kamieniami

Wiele Panien Młodych stawia również na biżuterię ślubną, którą ozdabiają szlachetne kamienie. Te często można spotkać w srebrnych bransoletkach, bądź wisiorkach, a niejednokrotnie również i w tiarach.

Nie da się również ukryć, że doskonałym wyborem mogą być komplety biżuterii ślubnej. Te jednak często mogą okazać się problematyczne, ponieważ ciężko jest dobrać do nich zarówno upięcie włosów, jak i suknię, tak aby wszystkie elementy były ze sobą spójne.