Zegarki Doxa – styl, elegancja i niezawodność

Zegarki Doxa są znane na rynku od ponad stu lat i wciąż cieszą się ogromną popularnością. Ogromne doświadczenie tego producenta owocuje oferowaniem na ryku najlepszych na świecie zegarków męskich oraz damskich.  

Doxa – znana i ceniona marka

Marka powstała w 1889 roku. Firma ta została założona przez Georga Ducommuna, który stworzył błyskawicznie sprzedającą się kolekcję.

W latach dwudziestych ubiegłego stulecia marka ta współpracowała z Bugatti. Wówczas to montowała produkowane  zegarki w samochodowych.

Następnie w latach sześćdziesiątych podjęła kolejne wyzwanie i zajęła się produkcją zegarków do nurkowania. Wówczas to została zastosowana pomarańczowa tarcza – Orange Facet, która zapewniała większą czytelność pod wodą. Dzięki temu rozwiązaniu nurkowie mogli odmierzać czas oraz głębokość zanurzenia.

Dziś Doxa zegarki męskie są bardzo popularne i cenione przez te osoby, które cenią sobie wysoką jakość, styl oraz elegancję.

Zegarek Doxa –  oryginalny styl i niezawodność

Zegarki tej marki są znane i cenione na całym świecie. Są one pożądane zarówno przez kobiety jak i mężczyzn.

męski zegarek sportowy Doxa

Oprócz modeli oferowanych dla nurków oraz wielu innych sportowców w sprzedaży znajdują się także klasyczne zegarki. Charakteryzują się one tym, że są bardzo eleganckie, ponadczasowe oraz niezawodne podczas użytkowania.

Wiele modeli jest bogato zdobionych diamentami oraz stylowymi wzorami. Wszystkie zegarki posiadają 2-letnią gwarancję i są zapakowane w bardzo piękne opakowania. Zakup tego zegarka to doskonałe rozwiązanie na długie lata.