Wesele w pięknym stylu

Przygotowujesz się do najważniejszego dnia w Twoim życiu i pragniesz, by był on jak najlepszy? Dobrze trafiłeś! Mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji na akcesoria weselne, które sprawią, że ten dzień będzie taki, o jakim marzysz!

Po pierwsze – zaproszenie! Wydaje się, że jest to temat banalny, że przecież  nikt nie zwraca uwagi na coś takiego, jak zaproszenie. Nic bardziej mylnego! To ono od pierwszej chwili nadaje charakteru imprezie  a kolory wskazują motyw ślubu. Zaproszenia ślubne eko: https://rozsadnepannymlode.pl/sklep/nowoczesne-zaproszenia-slubne/eko/ są ostatnio najmodniejsze. Ich inspiracje zaczerpnięte z rustykalnego stylu są najczęściej ręcznie wykonane. Dodają elegancji od pierwszej chwili a ich delikatność wpasowuje się do każdego wnętrza (nie ukrywajmy, przecież od chwili zaproszenia do dnia ślubu, dumnie prezentujemy je w salonie na komodzie).

Po drugie – efekt wow po wyjściu z kościoła! Dziś ryż i pieniążki nie wystarczą. Często używa się zapakowane w ogromny karton balony z helem – oczywiście w kolorach, do których nawiązywało wcześniejsze zaproszenie. Ale można być bardziej eko (przecież balony kiedyś opadną na ziemię) i zamiast nich puścić bańki mydlane! Efekt – zniewalający (zwłaszcza na zdjęciach) a i radość ogromna (przede wszystkim dla najmłodszych!).

Po trzecie – światło a dokładnie świeczki. Nadają klimatu w kościele oraz na sali (zwłaszcza po zmroku). Ich blask dodaje elegancji a umieszczenie ich w specjalnych białych klatkach czy lampionach sprawia, że wesele nabiera jeszcze większego szyku.

Nie trzeba wiele, by uzyskać piękny efekt. Kilka elementów sprawi, że dzień ślubu będzie wspominany przez wiele miesięcy a nawet lat.