Torebka damska podkreśli nasz styl i osobowość

Torebka damska to modny, a także bardzo praktyczny dodatek do stroju. Jednak trzeba na bieżąco śledzić najnowsze trendy, bo dobieranie koloru torebki do koloru butów nie jest już na topie.

Ważny jest materiał

Bardzo ważne jest to, z jakiego materiału wykonana jest nasza torebka. Chodzi nie tylko o walory estetyczne, ale także praktyczne. Lepiej wybrać lepszej jakości torebkę wykonaną ze skóry czy dobrego materiału, niż taką, która została zakupiona na bazarze za grosze i nie posłuży nam długo.

Ważny jest także materiał, z którego wykonana jest podszewka. Tańsze modele torebek zwykle posiadają podszewkę, która szybko się pruje i robią się w niej dziury. Przez to rzeczy gubią się.

Dobra jakość

Torebki damskie od Ecarla powinny być dobrej jakości. Przy zakupie nowej zwróć szczególną uwagę na: jakość szwów podszewki, jakość paska czy rączek, rodzaj i jakość zapięcia, naszyte dodatkowo elementy.  Niektóre torebki posiadają nawet zabezpieczenie przed kradzieżą.

Za rączkę

Ważnym elementem każdej torebki damskiej są uchwyty, a konkretnie rączki, uszy czy paski. Torebki posiadające rączki przeznaczone do noszenia na ramieniu to przeważnie klasyczne modele oraz tak zwane nieformalne, czyli worki. Nie można w nich nosić ciężarów, bo może to być szkodliwe dla Twojego kręgosłupa.

Torebki, które mają przedłużany pasek to listonoszki czy kopertówki. Posiadają regulowany pasek. Taką torebkę możesz nosić przewieszoną przez ramię.

Kobiety powinny tak dobierać torebki damskie, by pasowały do ich stylu, a także osobowości. To bardzo ważny dodatek do każdego stroju, zarówno klasycznego, jak i sportowego.