Srebrna, złota, czy platynowa damska biżuteria?

Jeśli chce się pozyskać uniwersalną biżuterię, która nie wyjdzie z mody warto postawić na proste łańcuszki ze srebra lub złota, do których będzie można wykorzystać wymienne wisiorki. Do ponadczasowych produktów biżuteryjnych zaliczyć można również sznury pereł.

Do najpopularniejszych produktów na rynku damskiej biżuterii w sklepie internetowym AnkaBiżuteria zaliczają się:

  • kolczyki
  • klipsy
  • naszyjniki
  • pierścionki
  • bransoletki.
    Takie produkty bywają sprzedawane pojedynczo lub w kompletach. Do często spotykanych zestawów można zaliczyć naszyjnik razem z kolczykami.

Biżuteria dla kobiet z wymiennymi elementami

Ciekawym rozwiązaniem może być biżuteria damska, która pozwala na zamianę elementów. Do takich produktów zaliczają się kolczyki czy pierścionki. Jeśli damska biżuteria ma być spersonalizowana wówczas warto decydować się na najbardziej popularne bransoletki typu charms. Produkt składa się z prostego łańcuszka, do którego w biżuteria damska sklepie internetowym można dokupić oddzielne elementy, czyli charms. Atutem takiej biżuterii damskiej jest możliwość wybierania różnorodnych kształtów oraz kolorów.

biżuteria damska

Jaki materiał?

Najważniejszą cechą każdej biżuterii jest materiał, z którego jest wykonana. W zależności od tego biżuteria damska sklep internetowy ma inną jakość, wytrzymałość oraz dostępna jest w innych cenach. Do produktów z najwyższej półki zaliczają się wyroby ze złota. Na cenę takich produktów wpływa oczywiście cena złota, która jest wyższa choćby od ceny srebra. Dodatkowo do wyrobu biżuterii stosowane jest złoto o różnej próbie.