Seksowne legginsy

Legginsy bardzo szybko stały się jednym z popularniejszych elementów ubioru. Głównie dlatego, że są one bardzo wygodne i idealnie przylegają one do ciała. Warto jednak zawsze pamiętać o tym, że nie powinno się traktować legginsów jako spodni oraz że noszenie legginsów zarezerwowane jest raczej dla osób szczuplejszych.

sexy legginsyJakie sexy legginsy wybrać w tym sezonie?

Zdaje się, że w tym sezonie świat całkowicie oszalał na punkcie bardzo dopasowanych, czarnych sexy legginsów, które ozdobione są kolorowym paskiem z boku. Choć przypominają one spodenki na lekcje Wf z lat dziewięćdziesiątych, aktualnie robią wielką furorę i przeżywają swoją drugą młodość.
Doskonałym wyborem będą też legginsy wykonane z eko skóry. Idealnie dopasowują się one do ciała i przylegają do niego. Są doskonałą bazą dla większości codziennych, jak i eleganckich stylizacji.

Do czego można nosić legginsy?

Zdaje się, że łączenie legginsów z pozostałymi elementami garderoby może być dla niektórych bardzo kłopotliwe. Przede wszystkim zawsze trzeba pamiętać, że legginsy to nie spodnie, a więc koszulka lub kurtka powinny zawsze zakrywać pośladki. To dlatego legginsy wyglądają dobrze w połączeniu z dłuższymi koszulkami oraz marynarkami.
Jeśli chodzi o obuwie, warto łączyć je z klasycznymi trampkami lub butami o nieco cięższym charakterze. Mowa tutaj, chociażby o botkach, które zawsze idealnie wpasowują się w styl takich stylizacji.