Samsung Galaxy S7 świetnie nada się na gwiazdkowy prezent

Marzeniem wielu osób jest otrzymać nowoczesny smartfon jako gwiazdkowy prezent przy okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. Osoby, które chcą sprawić najbliższym taki właśnie prezent i chcą, żeby zakupiony telefon był jak najwyższej klasy, mogą rozpatrzyć zakup jednego z wcześniejszych modeli. W przypadku firmy Samsung, flagowcem, który nie jest już najnowszym modelem, jest Galaxy S7. Dzięki temu, jego cena jest znacznie przystępniejsza, niż modelu najnowszego, oznaczonego numerem ósmym.

Samsung Galaxy S7 – wciąż wyróżniający się na rynku flagowiec

Choć od premiery Samsunga Galaxy S7 minął już rok z okładem, to specyfikacja tego smartfona wciąż plasuje go w czołówce telefonów dostępnych obecnie na rynku. Niezależnie czy będzie to Galaxy S7 Black czy Galaxy S7 Edge Silver, ich użytkownik na pewno ni będzie mógł narzekać. A atutem tych modelu jest zdecydowanie niższa cena, niż ta, jaką trzeba zapłacić za któryś z najnowszych modeli.

Samsung tradycyjny czy z zakrzywionym ekranem?

Firma Samsung, poza tym, że oferuje wiele modeli telefonów, to w każdej z nich daje klientom kilka opcji do wyboru. Smartfon Samsung Galaxy S7 Black to podstawowa, tradycyjna, wersja. Z kolei smartfon Samsung galaxy S7 Edge Silver to wersja z zakrzywionym ekranem. Jest to wynalazek firmy Samsung, a smartfon taki nie tylko świetnie się prezentuje i wyróżnia spośród innych smartfonów, ale zwiększa funkcjonalność. Każdy z tych telefonów na pewno sprawi ogromną radość osobie, która znajdzie go pod choinką.