Pusheen gadżety – frajda nie tylko dla najmłodszych

Pusheen to jeden z najbardziej znanych kotów świata. Stworzony przez parę artystów wizerunek szarej, niepozornej kotki szybko podbił serca dzieci i dorosłych. Pusheen z bohaterki komiksów zmieniła się w prawdziwą gwiazdę. Dziś to jeden z najchętniej wybieranych motywów, jeśli chodzi o najróżniejsze akcesoria i gadżety.

Kim jest kotka Pusheen?

Kotka Pusheen zadebiutowała w komiksie stworzonym przez dwoje artystów: Andrew Duffa oraz Clare Belton. Potem jej wizerunek posłużył do stworzenia popularnych „naklejek” używanych w mediach społecznościowych i komunikatorach. Internauci pokochali szare, puchate zwierzątko do tego stopnia, że pragnęli otaczać się jego wizerunkiem także w realu.

Popularność zdobyły najróżniejsze gadżety Pusheen: od zeszytów, przez kubki, po poduszki. Artyści zadbali o to, by kotce nie zabrakło przygód: Animowana Pusheen nie tylko pozowała z dumną miną, wylegując się na swoim posłaniu, ale jeździła na skuterze, zdmuchiwała świeczki urodzinowego tortu czy ugniatała ciasto na pizzę.

Pusheen akcesoria – bogata oferta sklepów

Pusheen gadżety to coś, co kochają nie tylko dzieci, ale i dorośli. Na rynku nie brakuje akcesoriów Pusheen dedykowanych różnym grupom wiekowym. Najmłodsi ucieszą się z pluszaków, zabawek, akcesoriów szkolnych czy ubranek ze słynną kotką.

Pusheen akcesoria dla dorosłych to z kolei notesy z zabawnymi rysunkami, kubki, breloki, etui na telefon czy pościel. Wyobraźnia twórców nie ma granic – co chwile zaskakują nowymi propozycjami modnych, miłych dla oka gadżetów z tym popularnym na całym świecie motywem.

Pusheen gadżety dostępne na stronie Pixel-Shop.pl.