Piękne paznokcie u stóp

Malowanie paznokci u stóp sprawia trudność wielu paniom. Po pierwsze, samo dosięgnięcie do nich może już być problematyczne, a po drugie – lakier na paznokciach u stóp ma tendencję do częstego odpryskiwania i łuszczenia się.

O czym mowa?

Ten zabieg niezwykle wręcz popularnego wśród kobiet w ostatnim czasie pedicure hybrydowego: http://easywaxing.pl/pl/zabiegi/pedicure/pedicure-hybrydowy jest odpowiedzią na pragnienia tych wszystkich kobiet, które chcą cieszyć się pięknymi paznokciami u stóp bez konieczności codziennego ich malowania. Nakładanie lakieru hybrydowego przypomina aplikacją standardowego lakieru. Z tą tylko różnicą, że hybryda wymaga utwardzenia przez kilkadziesiąt sekund w lampie UV. Jej światło sprawia, że lakier zastyga, dając odporną na zarysowania i odpryski powierzchnię, która cieszy oko pełnym blaskiem przez nawet trzy tygodnie. Warto pamiętać, że pedicure hybrydowy powinno się wykonywać u wykwalifikowanej, godnej zaufania osoby.

zdjęcie przedstawiające pedicure hybrydowy

Skóra na stopach

Nawet najpiękniejszy lakier na paznokciach nic nie pomoże, jeśli stopy będą w opłakanej kondycji. W celu złuszczenia odcisków, martwego naskórka i zgrubień można stosować regularne peelingi. Nakładane raz w tygodniu maseczki odżywiające dodadzą skórze blasku i odżywią ją. Warto pamiętać o tym, że dla dobrej kondycji stóp warto wybierać skarpetki wykonane wyłącznie z naturalnych tkanin, zapewniające stopie odpowiednią wentylację.