Peeling kawitacyjny – na czym polega?

Bardzo popularny i powszechnie stosowany w dobrych gabinetach kosmetycznych peeling kawitacyjny Warszawa – to zabieg złuszczający i oczyszczający cerę do głębokich warstw, co daje natychmiastowy efekt poprawy kondycji skóry.

Jak przebiega oczyszczanie skóry?

Osoba, która chce poddać się zabiegowi powinna być bez makijażu. Kosmetyczka oczyszcza skórę tonikiem i złuszcza peelingiem ziarnistym, aby najlepiej ją przygotować.

Następnie po nałożeniu odpowiedniego serum rozpoczyna się peeling kawitacyjny Warszawa, który polega na oddziaływaniu na nawilżoną powierzchnię skóry ultradźwiękami powodującymi intensywne rozbijanie zrogowaciałych komórek martwego naskórka.

proces kawitacyjnego peelingu u kosmetyczki

Zabieg kończy się zazwyczaj mikromasażem oraz nałożeniem maseczki nawilżającej. Należy dodatkowo pamiętać o ochronie cery przed działaniem promieni słonecznych po wyjściu z gabinetu.

Jak często powtarzać oczyszczanie kawitacyjne?

Częstotliwość poddawania się temu zabiegowi zależy od stanu cery. Jeśli cera jest zdrowa i wymaga tylko odświeżenia – wystarczy jeden raz w roku zastosować peeling kawitacyjny Warszawa. U osób z problemami skórnymi typu trądzik, zaskórniki czy przebarwienia warto powtarzać oczyszczanie przynajmniej raz w miesiącu.

Powyżej – zdjęcie zabiegu kawitacji z https://easywaxing.pl/pl/zabiegi/zabiegi-na-twarz/peeling-kawitacyjny