Nietypowe zaproszenia ślubne

Wiele par decyduje się na celebrowanie dnia własnego ślubu z zaproszonymi gośćmi. Nic dziwnego, jest to dzień pełen wzruszających chwil, radości i miłości. Aby dać znać gościom o nadchodzącej uroczystości, na kilka tygodni przed nią należy rozesłać zaproszenia.

zabawne zaproszenie ślubne

Nikt nie powiedział, że ślub nie jest okazją wesołą i skłaniającą do śmiechu. Gości rozbawić można już na etapie wręczania im zaproszeń, wybierając zaproszenia ślubne z humorem (sklep z-miłości.pl posiada ciekawe pomysły i wzory tego typu zaproszeń). Mogą one przybierać najróżniejsze formy – komiksu, bajki czy zabawnego rysunku. Czasem też ich treść jest żartobliwa. Spełniają jednak one swoją podstawową funkcję, informując gości o miejscu, dacie i godzinie zawarcia związku małżeńskiego. Takie zaproszenia z jajem są czymś, czego goście na pewno przez długi czas nie zapomną.

Oryginalne zaproszenie ślubne

Zaproszenia wcale nie muszą przybierać formy standardowej karty z wypisanymi w środku danymi. Tym, co je wyróżnia może być nietypowy sposób ich składania. Czasem przybierać mogą formę wachlarza, czasem ramki na zdjęcia, czasem są pojedynczą, prostą kartą. Ciekawym rozwiązaniem, pasującym do romantycznego stylu ślubu, są zaproszenia malowane przy pomocy akwarel. Są eleganckie, delikatne i wyrafinowane – znaleźć je można w sieci.