Najlepsze sposoby na wspniałe włosy – olejek khadi i jego zbawienne działanie

Każdy pragnie pięknych i bujnych włosów, które doskonale będą się układać oraz zdrowo wyglądać. Jak to osiągnąć? Odpowiedź jest prosta – stosować olejek khadi! Poniżej można znaleźć 9 składników wchodzących w skład olejku khadi, które doskonale wpływają na wygląd i kondycję włosów.

  1. Olej sezamowy – wnika głęboko w głąb włosa i odżywia go od cebulek aż po same końce. Ponadto zapewnia miły i przyjemny aromat oraz włosy jedwabiste w dotyku.
  2. Olej kokosowy działa odżywczo na włosy i doskonale je nawilża.
  3. Olej rycynowy – jego głównym zadaniem jest przyspieszenie wzrostu włosów oraz ich odpowiednia regeneracja.
  4. Amla zapewnia włosom zdrowy i lśniący wygląd oraz odpowiednie wzmocnienie. Doskonale chroni je przed infekcjami, które mogą dotykać skórę głowy. Ponadto amla odznacza się działaniem przeciwłupieżowym oraz pobudza ich porost, a także zapobiega przedwczesnemu siwieniu i wypadaniu włosów.
  5. Bala charakteryzuje się działaniem wzmacniającym oraz dodaje włosom witalności.
  6. Olej z ekstraktem z rozmarynu przeciwdziała powstawaniu łupieżu, wykazuje silne właściwości odkażające oraz zapobiega powstawaniu infekcji skóry głowy.
  7. Olejek Bhringaraj doskonale wpływa na kondycję włosów zapobiegając ich wypadaniu, łysieniu oraz siwieniu. Dodatkowo wykazuje działanie odżywcze na skórę głowy. Dzięki jego regularnemu stosowaniu końcówki nie rozdwajają się, natomiast włosy stają się miękkie oraz podatne na układanie.
  8. Brahmi – zapewnia włosom odpowiednią sprężystość.
  9. Olej z nasion marchwi – świetnie odżywia przesuszone włosy.