Nadmuchiwane materace i łódki dla dzieci

Samotne pozostawanie na wodzie to ciągła nauka. Nadmuchiwane materace do pływania są dobrą pomocą dla dzieci podczas nauki. Najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni model, atrakcyjny wygląd, funkcjonalny i bezpieczny.

Jak wybrać dmuchany materac do pływania?

  • Lepiej wybrać model złożony z klocków. Jeśli któraś z sekcji zostanie uszkodzona i uwolnione zostanie z niej powietrze, tratwa nadal pozostanie na wodzie, a dziecko będzie mogło dopłynąć do brzegu.
  • Dla najmniejszych odpowiednie są materace z dmuchanym dnem i otworami na nogi. Wysokie boki zapobiegną wypadnięciu dziecka podczas jazdy.
  • Jest wygodny, gdy nad nadmuchiwaną powierzchnią znajduje się markiza, uchroni skórę dziecka przed poparzeniem słonecznym.
  • Oryginalne opcje w postaci zwierząt lub przedmiotów lepiej nadają się dla dzieci, które już dobrze pływają w wodzie. Dzieci też lubią te zabawki, ale pływanie z nimi nie jest bezpieczne.

Wskazówki dotyczące użytkowania nadmuchiwanych materacy, basenów i innych wyrobów gumowych

dmuchany materac

Odbijanie się od fal, uczucie przyjemnej nieważkości i relaks — to pragnienia, które kierują nami przy podejmowaniu decyzji o zakupie nadmuchiwanego materaca lub basenu. Ponadto, na korzyść urządzeń wypełnionych powietrzem przemawia jeszcze jedna zaleta — łatwość obsługi. Ustawienie w pokoju dostawki lub nadmuchanie żaby dla dziecka to kwestia pięciu minut. Dzięki temu produkty gumowe są tak samo łatwe w montażu, pakowaniu i przechowywaniu.

Nie zapominajmy, że dmuchany materac i basen mają swoje własne, charakterystyczne cechy. Aby materace dmuchane do wody lub prowizoryczny basen służyły przez długi czas, należy przestrzegać prostych wytycznych. Podczas pompowania należy używać wyłącznie pompek ręcznych. Kompresory samochodowe nie nadają się do tego, ponieważ wytwarzają zbyt duże ciśnienie i mogą uszkodzić materiał.