Kubki z nadrukiem – ciekawy pomysł na upominek

Kubki z nadrukiem to już od dawna niezwykle popularny gadżet na rynku prezentowym. Cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem wśród ludzi, którzy cenią sobie oryginalne i jednocześnie spersonalizowane przedmioty. Wybór w tym zakresie jest zróżnicowany, gdyż kubki różnią się między sobą nie tylko wielkością, ale również  funkcjonalnością czy samą techniką wykonania.

Najtańsze kubki z nadrukiem bez problemu można zamówić przez internet. Oczywiście dominują kubki w kolorze białym, na których nadruk zawsze prezentuje się dobrze. Oprócz tego dostać można również kubki przezroczyste. Ciekawą alternatywą dla nich są kubki z kolorowym wnętrzem. Od jakiegoś czasu sporą popularnością cieszą się też tzw. kubki magiczne. Pod wpływem wysokiej temperatury pokazują one nadruk, a zimne pozostają monochromatyczne. To świetny pomysł na prezent w przypadku osób, które lubią niespodzianki.

Nadruki na kubki nanoszone są dzięki metodzie termosublimacji. Zapewnia im ona wysoką trwałość oraz jakość. Duże znaczenie ma rozdzielczość nadrukowywanego zdjęcia. Kubki tego typu wprawdzie na ogół można myć w zmywarce, ale lepiej jest to robić ręcznie. Środki czyszczące w dłuższej perspektywie czasu mogą bowiem zniszczyć strukturę nadruku.

Kubki z nadrukiem zwykle są prezentem dla najbliższych osób. Jednak można je wykorzystać na więcej sposobów. Kubki tego typu są również świetnym gadżetem reklamowym rozdawanym pracownikom czy klientom. Kubek z nadrukiem służy wiele lat reklamując daną firmę.