Które buty damskie będą najpopularniejsze tego lata?

Kobiety tego lata znowu będą musiały postawić przed dylematem: moda czy wygoda? Na szczęście istnieje mnóstwo rozwiązań łączących obie te cechy. Jakie będzie najpopularniejsze damskie obuwie i na co przygotować się jadąc na wakacje?

Najnowsza moda letnia 

bezowe sandaly na slupku

Moda zmieni się znacznie względem 2020 roku. Przede wszystkim znikną kolorowe i krzykliwe sandały, które Polkom zdążyły się już znudzić. Postawią one na bardziej stonowane barwy, bez zbędnych wzorków i innych nieeleganckich dodatków. Dotyczy to każdego rozmiaru: nieważne czy będą to małe sandałki rozmiar 35 dla dziecka, czy te dla dorosłego. 

To samo dotyczy klapek, choć tutaj jednak z uwagi na kolorowe plaże możemy pozwolić sobie na większe szaleństwo. Postawmy na niebieskie czy czerwone japonki, które nie będą nas uwierały. 

Cieszy fakt, że moda staje się coraz bardziej funkcjonalna. W 2021 roku rządzić będą buty sportowe i trampki o z falistymi wzorami. Warto postawić na takie marki jak Nike, Puma i Adidas, które pomogą nam na sportowo spędzić całe lato. Ciepła pogoda będzie sprzyjać aktywności fizycznej, przyda nam się coś zarówno na rower, jak i długie spacery po lesie. 

Co zabrać na wakacje?

Wszystko zależy od miejsca, do jakiego chcemy się udać. Na plażę zabierzmy wcześniej wspomniane modne klapki i sandały. Wyjazd do ładnego miasta nad morzem to jednak nie tylko odpoczywanie. Do miasta na romantyczne kolacje warto zabrać coś eleganckiego: buty na koturnach czy szpilki na większym obcasie.

Przy długotrwałym zwiedzaniu historycznego miasta warto postawić jednak na buty sportowe. Przez koturny i szpilki możemy nabawić się odcisków i innych nieprzyjemności. W górach koniecznością są trekkingi czy buty górskie. Bez nich łatwo możemy złapać kontuzję typu skręcenie kostki. Producenci takich butów stawiają jednak na coraz modniejsze rozwiązania, a więc nie musimy martwić się, że nasze buty będą wyłącznie praktyczne i nieeleganckie.