Kilka gadżetów, dzięki którym Twój pokój w stylu Harry’ego Pottera będzie magiczny

Niezależnie od tego, czy jesteś oddanym fanem HP, czy kimś, kto po prostu kocha magię, jest coś w magicznym świecie Harry’ego Pottera, który przemawia do nas wszystkich. Od przygód i magii, które kryją się w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, po czarujące filmy i książki – ta seria ma wszystko. Mając to na uwadze, zebraliśmy kilka porad, jak sprawić, by Twój własny pokój inspirowany HP był magiczny.

Gadżety Harry Potter – Kubki

Jeśli próbujesz odtworzyć autentyczną, magiczną atmosferę w swoim pokoju, kubek z logo może zrobić Ci dzień. Możesz znaleźć wiele kubków z ulubionymi postaciami z książek lub filmów, w tym z Harrym, Ronem, Hermioną i oczywiście Dumbledorem. Możesz również kupić kubki o tematyce HP dla swoich rodziców lub innych bliskich, aby wszyscy mogli poczuć filmową magię.

Harry Potter – plakaty filmowe

Jeśli masz wystarczająco dużą przestrzeń na ścianie i miłość do Harry’ego Pottera, możesz stworzyć autentyczny „czarodziejski” pokój z plakatami o tematyce HP. Filmy, oczywiście, są najlepszym sposobem, ale istnieje mnóstwo plakatów tam przedstawiających bohaterów w różnych projektach. Możesz spróbować odtworzyć niektóre z ikonicznych obrazów lub poszukać plakatów, które pokazują niektóre z obiektów, które można znaleźć w filmach, takich jak Mapa Maraudera lub Kapelusz Sortowania. Możesz nawet zdecydować się na bardziej abstrakcyjny plakat.

Zegar ścienny

Może nie masz zbyt wiele miejsca na ścianie, ale chciałbyś dodać trochę magii do swojego pokoju? Zegar ścienny z wizerunkiem inspirowanym HP to świetny sposób, aby to zrobić. Możesz kupić zegar z projektem, który odwzorowuje niektóre sceny. Postaraj się znaleźć zegar, którego wzór będzie widoczny pod każdym kątem, dzięki czemu będziesz mógł wykorzystać go jako punkt centralny w swoim pokoju.

Podsumowanie

Teraz jesteś gotowy, aby naprawdę sprawić, że twój pokój stanie się bardziej magiczny. Mam nadzieję, że trochę Ci w tym pomogliśmy.