Jak posadzić konopie wykorzystując nasiona marihuany outdoor?

Bardzo ważne jest, abyś dowiedział się, jak dbać o konopie na zewnątrz zanim je zamówisz, ponieważ w przeciwnym razie rośliny nie będą rosły prawidłowo i mogą źle skończyć.

Wybierz odpowiednią odmianę

Pierwszym krokiem jest wybór odmiany konopi, która nadaje się do uprawy na powietrzu. Dostępnych jest wiele różnych odmian, z których każda ma swoje unikalne cechy. Zrób research i porozmawiaj z doświadczonymi growerami nasion marihuany outdoor, zanim podejmiesz decyzję (sprawdź tutaj).

Zacznij od nasion dobrej jakości

Tanie lub niskiej jakości  nasiona marihuany outdoor najprawdopodobniej dadzą słabe lub chore rośliny, które będą miały problemy z wytworzeniem kwiatów. Zainwestuj w wysokiej jakości nasiona feminizowane z renomowanego banku nasion lub od innego sprawdzonego dostawcy

Przygotuj grządkę w ogrodzie

Kiedy masz już swoje nasiona na outdoor, czas przygotować grządkę. Wybierz miejsce, które jest w pełni nasłonecznione i ma dobry drenaż. Oczyść teren z chwastów i zanieczyszczeń oraz spulchnij glebę grabiami lub motyką. Jeśli sadzisz w doniczkach lub pojemnikach, upewnij się, że mają one co najmniej 45 cm szerokości i głębokości.

Zasiej nasiona

Zasadź swoje nasiona na głębokość około 1 cm w glebie lub pojemnikach i je podlej. Nasiona marihuany potrzebują ciepłego środowiska do kiełkowania, więc jeśli na zewnątrz jest zimno, możesz umieścić je na macie grzewczej. Utrzymuj glebę wilgotną, ale nie zalaną wodą, a w ciągu kilku dni powinieneś zauważyć pierwsze oznaki życia, gdy siewki wyłonią się z gleby.