Jak nosić trampki męskie?

Trampki męskie są jednym z najczęściej spotykanych modeli butów na ulicach. Nic dziwnego! Od kilku lat nie wychodzą z mody, co spowodowane jest ich uniwersalnością i możliwością zestawiania z wieloma stylizacjami. Jak nosić trampki męskie, by zawsze wyglądać nienagannie? Czy pasują tylko do codziennych stylizacji, a może da się je wykorzystać także podczas bardziej oficjalnych spotkań? Podpowiadamy!

Jakie trampki męskie są najmodniejsze?

Tak naprawdę, żadne męskie trampki nie wychodzą z mody! Ich prosty krój sprawdza się w każdych okolicznościach, komponując się spójnie ze stylizacją, lub dodając jej zadziorności i pazura. W zależności od gustu można wybrać trampki w ciemnych, klasycznych barwach, lub kolorowe, które potrafią nadać zupełnie nowego charakteru całemu lookowi. Trampki męskie mogą mieć klasyczny krój sięgający przed kostkę lub być bardziej zabudowane, dosięgające tuż za kostkę. Wielbiciele trampek nie muszą z nich rezygnować zimą. Coraz więcej marek uzupełnia swój asortyment w męskie trampki zimowe, które od środka wypełnione są ciepłym futerkiem. 

Trampki męskie na co dzień

W codziennych stylizacjach męskie trampki (https://pantofelek24.pl/pol_m_Obuwie-meskie_Trampki-234.html) doskonale komponują się zarówno z klasycznym, dopasowanym płaszczem, jak i sportową wiatrówką. Z jakimi spodniami najlepiej komponują się męskie trampki?

  • W okresie letnim z krótkimi spodniami materiałowymi lub jeansowymi,
  • Z wąskimi spodniami typu rurki lub chinosy,
  • Ze spodniami z prostymi nogawkami,
  • Z bawełnianymi spodniami dresowymi o wąskich nogawkach.

Męskie trampki w stylizacjach wizytowych

Obecnie trampki męskie nie są zarezerwowane tylko dla mody ulicznej. Coraz częściej można je spotkać w połączeniu z koszulą i materiałowymi prostymi spodniami, a nawet i z garniturem! Ważne jest, by krój i kolor męskich trampek dobrać odpowiednio do kolorystyki całego stroju, by nie grały pierwszych skrzypiec. Ciekawym rozwiązaniem jest dopasowanie kolorystycznie trampek do koloru poszetki lub muszki czy krawata.