Gadżety z serialu Przyjaciele, które możesz kupić już dziś

Przez dziewięć lat trwania serialu Przyjaciele sprawiali, że śmialiśmy się, płakaliśmy i krzywiliśmy się z zażenowania, ale jedno jest pewne: sprawiali, że chcieliśmy być nimi. Od ich nieskazitelnego mieszkania do ich płomiennego zmysłu mody i talentu do projektowania wnętrz, można powiedzieć, że bohaterowie Przyjaciół byli całkiem dobrze wyposażeni w fajne gadżety, które często można nabyć w sklepach geek.

Jakie gadżety powinien mieć każdy fan serii?


Cóż, przede wszystkim po jednym meblu. Kanapa Friends to ikoniczny mebel, a repliki są do kupienia. Projekt został nawet wykonany na nowo, wprowadzając mebel do współczesności. Nie możemy zapomnieć o stoliku kawowym, który leży przed kanapą, który również jest dostępny do kupienia. Istnieje również mnóstwo innych elementów z mieszkania, które można kupić. Możesz dostać kilka retro plakatów do powieszenia w swoim domu. Możesz też kupić kilka naprawdę fajnych kubków. Możesz kupić mnóstwo ubrań, w tym słynny biały t-shirt Rossa. Jest mnóstwo różnych przedmiotów, które możesz zdobyć, ale musisz się upewnić, że kupujesz właściwe przedmioty, ponieważ jest też mnóstwo podróbek.

Plakaty


Kiedy oglądasz serial taki jak Przyjaciele, możesz po prostu znaleźć się urzeczony przez dekoracje i sztukę ścienną, dlatego wybraliśmy kilka dekoracji, które możesz kupić. Oprawione w ramkę zdjęcie Central Perk, kawiarni, w której bywają członkowie gangu, to świetny przedmiot, który możesz dodać do swojej ściany. Możesz również uzyskać oprawione zdjęcie obsady, co jest świetnym prezentem dla każdego fana Przyjaciół. Możesz również uzyskać oprawione zdjęcie panoramy Nowego Jorku, które jest ładną dekoracją dla każdego domu. Istnieją również plakaty każdego z przyjaciół, które można uzyskać. Możesz również uzyskać kalendarz z wizerunkami obsady na każdym miesiącu. Możesz również uzyskać plakat ze słynnym hasłem Joey’a „How you doin’?”.

przyjaciele gadżety


Podsumowanie


Jeśli chodzi o najlepsze gadżety, które możesz zdobyć, trudno przejść obojętnie obok słynnej kanapy Central Perk, kultowego stolika do kawy i białej koszulki noszonej przez Joeya. Będziesz wyglądać, jakbyś należał do mieszkania Przyjaciół z każdym z tych niesamowitych geekowskich zakupów. Jeśli podobało Ci się czytanie tego artykułu i chcesz więcej, koniecznie sprawdź nasze inne artykuły i śledź nas na mediach społecznościowych. Chcemy, abyś poznał świat gadżetów i odkrył, które z nich kochasz najbardziej.