Fryzury na wesele dla każdych włosów

Przed zaplanowanym wyjściem na wesele, wiele pań łamie sobie głowę nad swoim uczesaniem. Wiadomo, że powinno ono pasować nie tylko do typu urody czy kształtu twarzy, ale również do zaplanowanej kreacji. Prawda jest na szczęście taka, że niezależnie od długości włosów, wybór fryzur na wesele jest tak ogromny, że każda kobieta z powodzeniem znajdzie najlepsze dla siebie uczesanie.

kobieta przygotowuje włosy

Fryzury na wesele dla długich włosów

Długie włosy dają najlepsze pole do popisu, jeśli chodzi o fryzury na wesele. Jeśli są zadbane, nic nie stoi na przeszkodzie, by tylko lekko je podpiąć, ozdabiając je ewentualnie opaską lub żywymi kwiatami. Długie pukle świetnie wyglądają, jeśli są skręcone w lekkie fale, swobodnie opadające na ramiona. Naturalność górą!

Fryzury dla krótkich włosów

Właścicielki krótkich włosów wcale nie muszą się nagimnastykować, by wyczarować na swojej głowie ciekawe fryzury na wesele. Jeśli chodzi o krótkie włosy, charakteru można im nadać poprzez dobór ciekawych dodatków. Kwiaty, biżuteryjne opaski czy nawet pióra to świetny sposób, by krótsza fryzurka prezentowała się odświętnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by stworzyć elegancki look, mocno przylizując włosy i ozdabiając je brokatem.

Tutaj znajdziesz parę pomysłów na weselne fryzury: https://rozsadnewesele.pl/damskie-fryzury-na-wesele-najmodniejsze-pomysly/