Droga do idealnego blondu

Podobają Ci się blond włosy? A może marzysz o bujnej fryzurze w jasnym odcieniu? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie kilka porad, dzięki którym to marzenie będzie osiągalne.

Blond królem kolorów

Nie od dziś wiadomo, że blond to jeden z najbardziej pożądanych kolorów, jeśli chodzi o włosy, niestety tylko niewielki odsetek osób został obdarzony, pięknym, naturalnym blondem. Wszystkim, którzy zazdroszczą naturalnym blondynom pozostaje jedynie farbowanie i właśnie tu pojawiają się pierwsze schody. Farbowanie na blond może okazać się niezwykle problematyczne, zwłaszcza, gdy naturalny odcień włosów jest dość ciemny. Jak wiadomo nie obędzie się bez rozjaśniacza, jednak czy jest się czego bać? Wiele osób twierdzi, że rozjaśnianie bardzo niszczy włosy, ale czy to na pewno prawda? Cóż, po części tak, ponieważ rozjaśniacz rzeczywiście wnika we włosy, a czasem nawet wpływa na ich strukturę, jednak warto zaznaczyć, że rozjaśnianie wykonane w profesjonalnym salonie fryzjerskim, za pomocą odpowiednich produktów z Trena nie jest aż tak inwazyjne, jak może się wydawać.

Rozjaśniacz do włosów – jaki wybrać?

Na to pytanie z pewnością najlepiej odpowie profesjonalny fryzjer. Jeśli masz w planach samodzielne farbowanie włosów, jak najszybciej pozbądź się tego pomysłu. Farbowanie włosów w domowym zaciszu najczęściej nie kończy się zbyt dobrze, dlatego tego typu zabiegi warto pozostawić osobom, które się na tym znają. Twoim pierwszym krokiem powinien być telefon do zaufanego fryzjera i umówienie się na wizytę. Gdy będziesz już w salonie, warto jest przedyskutować z fryzjerem wszelkie swoje wątpliwości. W trakcie zabiegu nie bój się pytać o to, co fryzjer robi na Twoich włosach. Na początku wizyty możesz go także zapytać o rozjaśniacz do włosów, którego używa. W ten sposób rozwiejesz wszelkie swoje wątpliwości.

Jak widzisz osiągnięcie idealnego blondu to nie łatwa sprawa, jeśli jednak marzysz o tym, by móc się pochwalić nowym kolorem włosów, chwyć za telefon i jeszcze dziś umów się na wizytę w salonie fryzjerskim.