Dla kogo jakie złote zawieszki?

Złote zawieszki to bardzo popularne elementy biżuterii, praktycznie każda kobieta lubi nosić na szyi jakąś dekorację. Odpowiednio dobrana złota zawieszka i pasujący do niej łańcuszek stworzą idealny duet do danej stylizacji. Każda kobieta powinna mieć także odpowiednio dobrane złote zawieszki do swojego wieku.

Jak dobrać złote zawieszki?

Decydując się na zakup danej złotej zawieszki należy kierować się kilkoma podstawowymi zasadami. Trzeba obrać konkretne kryteria, by kupowany przedmiot pasował zarówno do osoby, dla której jest kupowany, do jej stylizacji oraz do biżuterii, którą już posiada. Powszechnie wiadomo jest, że zawieszki duże, bogato zdobione kamieniami kupuje się kobietom dojrzałym. Taki wisior ma podkreślić ich doświadczenie, wiedzę i dojrzałość.
Kobietom młodym, na ogół, kupuje się wisiorki małe, delikatne, w typie celebrytek. Natomiast, gdy młodej kobiecie kupuje się wisiorek ozdobiony jakimiś kamieniami, to dobrze by były one małe i bardzo subtelne.

Złota zawieszka a łańcuszek

złote zawieszki

Złota zawieszka powinna doskonale wyglądać w duecie z odpowiednio dobranym do niej łańcuszkiem. Wiadomo jest, że duże, ciężkie i mocno zdobione dużymi kamieniami wisiorki, dopasowują się idealnie do grubych łańcuszków o mocnym splocie. Tego rodzaju komplety będą idealne dla kobiet w średnim wieku i starszych. Natomiast celebrytki, delikatne złote zawieszki pasują do łańcuszków o cienkim i delikatnym splocie. Taki komplet będzie idealny dla dziewczynek i młodych kobiet.
Prezentowanie złotych zawieszek (sprawdź ofertę) wraz ze złotymi łańcuszkami jest wciąż w modzie.