Co przemawia za manicure hybrydowym?

Manicure hybrydowy znacznie wyprzedził tradycyjne lakiery. Dziś już prawie żadna kobieta nie chce malować paznokci w tradycyjny sposób. Robienie hybryd stało się po prostu bardzo wygodne. Hybrydy oznaczają, że paznokcie wystarczy „robić” raz na trzy lub cztery tygodnie, a nie jak w przypadku lakieru tradycyjnego, co kilka dni. Hybrydy o wiele lepiej wyglądają na paznokciach, a dodatkowo umacniają je i sprawiają, że płytka jest twardsza, gładsza i bardziej lśniąca. Zrobienie hybryd (zobacz przykład takich usług) jest więc świetnym pomysłem dla wszystkich kobiet, które chciałyby zapuścić paznokcie, ale ich paznokcie są słabe i wciąż się łamią.

paznokcie po manicure hybrydowym

Hybryda wytrzymuje na paznokciach tak długo, dzięki specjalnej lampie, która umacnia nałożony na nie lakier.

Dużą zaletą jest także to, że manicure hybrydowy w Warszawie można zrobić w praktycznie każdym salonie kosmetycznym. Oczywiście przed wizytą lepiej wybrać ten najlepszy i zapoznać się z obowiązującą ofertą oraz osiągnięciami danego salonu.

Na pewno na korzyść hybrydy przemawia także fakt, iż może być ona wykonywana także w domu. Wystarczy tak naprawdę trochę wolnego czasu, nieco precyzji oraz staranności i kilka lakierów hybrydowych, utwardzacz, baza oraz specjalna lampa.