Bransoletka na 18 urodziny- piękna pamiątka na wkroczenie w dorosłość

Osiemnastka, a więc popularne określenie dla osiemnastych urodzin, to jeden z najważniejszych momentów w życiu dla wielu z nas, który był wydarzeniem niezwykle wyczekiwanym. Nic więc dziwnego, że rodzina czy przyjaciele starają się na tak wyjątkową okazję podarować nam niezwykły upominek. Bransoletka z grawerem na 18 to pomysł doskonały. Przyjrzyjmy się mu z bliska.

Bransoletka na 18 stkę- co wybrać?

Bransoletka na 18 urodziny z całą pewnością powinna stanowić symbol rozpoczęcia dorosłego życia. W związku z tym nie bez znaczenia pozostają zawieszki dołączone do bransoletek podarowanych na tak wyjątkową okazję. Warto postawić na znak nieskończoności- będzie on symbolizować niezmierzoną ilość czasu, który czeka na solenizanta w dorosłym życiu. Idealna będzie także wersja z czterolistną koniczyną, która będzie symbolizować szczęście i powodzenie.

Doskonałym wyborem będzie także bransoletka na 18 stkę wykonana w jednym z najbardziej klasycznych, ponadczasowych wzorów. To zdecydowanie wybór dedykowany dla miłośników ponadczasowych rozwiązań. Cyrkonie czy inne kamienie szlachetne, będą piękną pamiątką, dzięki której wkroczenie w dorosłe życie będzie wspomnieniem wywołującym łzy wzruszenia.

Grawerowanie bransoletki, czyli personalizowane prezenty na 18 urodziny

Bransoletka z grawerem na 18 będzie jednym z najpiękniejszych prezentów, które możemy podarować osobie rozpoczynającej swoją dorosłą drogę życia. Do najczęściej spotykanych grawerów zaliczyć należy:

  • Imię,
  • Datę urodzin,
  • Życzenia,
  • Cytat,
  • Fragment piosenki,
  • Fragment wiersza.

Wykonana treść graweru zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji i upodobań, jak również dostępnego miejsca na bransoletce. Bardzo często spotykaną praktyką jest grawerowanie ozdobnych blaszek, które znajdują się na opakowaniu do bransoletek. Takie rozwiązanie sprawia, że zyskujemy dodatkową przestrzeń, na której uda nam się zmieścić preferowaną liczbę znaków graweru.

Bransoletka na 18 urodziny to jeden z najlepszych pomysłów na wyjątkowy podarunek. Postaw na sprawdzone rozwiązania. Do dzieła!