Blanx White Shock – system wybielający zęby

Nowoczesny mężczyzna bardzo dba o własny wizerunek. Wzorem wielu pań, mężczyźni w dzisiejszych czasach sięgają po kosmetyki takie jak kremy, peelingi, odżywki do włosów, dezodoranty czy wody toaletowe.

Elegancki mężczyzna dba również o własną sylwetkę, odpowiednią garderobę oraz pamięta, by rozmówcy odnieśli jak najlepsze wrażenie. Do tego celu może służyć piękny uśmiech i zadbane zęby.

Przyczyny problemów z kolorem zębów

O uzębienie można zadbać u stomatologa, lecz leczenie to jedna sprawa, a biały olśniewający uśmiech to już zupełnie coś innego.

Pijąc morze kawy, herbaty, czasami paląc papierosy, a także stosując nieodpowiednią dietę, można nabawić się osadu na zębach zwanego płytką nazębną. Jest ona powodem psucia się zębów, nieświeżego oddechu, a także zmiany koloru. Jak wiadomo, kolor zębów to nie naturalna biel, a raczej barwa kremowa lub żółtawa. Aby zmienić ten fakt, należy sięgnąć po nowoczesne kosmetyki do pielęgnacji zębów, a mianowicie system Blanx White Shock.

Nowoczesny system wybielający — Blanx White Shock

W systemie tym zastosowano środki, które reagują ze światłem. Czynnik Actilux, poddany promieniowaniu świetlnemu, powoduje aktywne rozjaśnianie koloru zębów, usuwa bakterie i ogranicza powstawanie płytki nazębnej. Stosowany razem z pastą z tej samej linii nasila działanie wybielające. Czynnik zostaje aktywowany specjalną lampą BlanX Led Bite. Stosuje się ją zawsze po dokładnym wyczyszczeniu zębów pastą Blanx White Shock.

Seria produktów Blanx White Shock nie zawiera agresywnych związków chemicznych, nie powoduje podrażnień jamy ustnej oraz jest delikatna dla szkliwa.