Biżuteryjny upominek dla ukochanej kobiety

Biżuteria to zawsze dobry pomysł na drobny upominek. Chyba większość kobiet lubi nosić biżuterię, niektóre panie wybierają okazałe modele, inne decydują się na drobną i prostą biżuterię. Zarówno tych pierwszych, jak i tych drugich modeli nie brakuje ani u jubilera, ani w sklepie ze sztuczną biżuterią. Trzeba jednak pamiętać o tym, że gdy biżuteria ma być prezentem, należy wybierać tą szlachetną. Poniżej kilka pomysłów na drobne biżuteryjne upominki.

Obrączki białe złoto

obrączki z białego złotaPierścionek w postaci obrączki z białego złota, cienkiej i ozdobionej cyrkoniami (lub innymi kamieniami), to jeden z najmodniejszych wzorów. Generalnie tego typu pierścionki nosi się w komplecie, a zatem na jednym palcu może być ich nawet 5 lub 6. To przepiękna ozdoba dłoni, warto zatem ukochanej kobiecie podarować właśnie taką obrączkę. Oczywiście obrączki z białego złota podobają się większości kobiet, można jednak zdecydować się też na inny jego odcień.

Bransoletka z charmsami

Bransoletki z charmsami są wciąż bardzo modne. Jeżeli ukochana kobieta posiada już bransoletkę, do której dokupuje się charmsy, można sprawić jej tylko nową zawieszkę. Jeżeli natomiast nie posiada takiej bransoletki, warto kupić jej cały zestaw ( bransoletka plus kilka charmsów). Jeśli to zbyt duży wydatek, można oczywiście kupić tylko jedną zawieszkę, która będzie miała jakąś wyjątkową symbolikę. Zawieszki występują w tak wielu wzorach i motywach, że z pewnością uda się znaleźć jakąś szczególną.