Biustonosze z i bez fiszbin

Odpowiednio dobrany biustonosz daje kobiecie poczucie komfortu i wygodę. W budowie stanika ważne jest, aby był uszyty z dobrego materiału, usztywniony w miejscach newralgicznych i aby posiadał odpowiedniej szerokości ramiączka. Obecnie szyta bielizna dla kobiet musi być zrobiona z najwyższej jakości materiałów i z dużą starannością.

Biustonosz – jaki wybrać?

Stanik musi być przede wszystkim wygodny i odpowiednio zabezpieczać wrażliwe kobiece miejsca. Wiele biustonoszy ma wszyte metalowe lub plastikowe fiszbiny. Ich zadaniem jest zaznaczenie linii piersi oraz zwiększenie wsparcia dla obfitego biustu. Wiele kobiet ceni sobie takie rozwiązanie ze względu na bardzo ładne wyeksponowanie kształtu biustu. Fiszbiny są również stosowane w gorsetach oraz gorsetowych topach i sukienkach. W tych rozwiązaniach ich zadaniem jest wyeksponowanie biustu i sprawienie, że wygląda on bardzo zmysłowo i sensualnie.

Biustonosz bez fiszbin jako wygodne rozwiązanie

Panie obawiają się, że stanik pozbawiony fiszbin będzie niekorzystnie wpływał na wygląd biustu i całej sylwetki. Na szczęście istnieją biustonosze bezfiszbinowe, odpowiednio zabezpieczone w inny sposób. Staniki usztywniane wykonywane są ze specjalnej gąbki, która ma za zadanie odpowiednio podtrzymać biust. Dzięki takiemu rozwiązaniu nawet bez fiszbin biust będzie zaokrąglony i uwypuklony. Biustonosze usztywniane to również bardzo dobre rozwiązanie dla kobiet z większym biustem, które nie chcą dłużej używać niewygodnych dla nich staników z fiszbinami. Dla zapewnienia odpowiedniego komfortu trzeba pamiętać, aby bielizna przeznaczona dla pań o obfitych piersiach była wyposażona w szerokie ramiączka. Dzięki temu sznureczki nie będą boleśnie wrzynać się w skórę ramion lub powodować obtarcia.

Staniki sportowe

Bielizna używana do aktywności aportowej musi być wygodna i nie może w żadnym miejscu uwierać lub drapać. Taki komfort użytkowania zapewnia biustonosz bez fiszbin (https://www.gorteks.com.pl/pol_m_Biustonosze_Cechy_Biustonosze-bez-fiszbin-459.html). Wiele kobiet uprawiających sport z pewnością doświadczyło bolesnego ukłucia fiszbinami. Na szczęście większość staników dla aktywnych pozbawiona jest tego rodzaju elementów. Staniki sportowe są odpowiednio wzmocnione w okolicach miseczek. Dzięki temu nawet duży biust jest ustabilizowany podczas energicznych ćwiczeń takich jak skakanie lub bieganie. Kolejnym wzmocnieniem są szerokie i usztywnione ramiączka. Często występują nawet pod postacią rękawka zakrywającego całe ramię. Specjalna budowa staników sportowych pozwoliła swobodnie ćwiczyć panią nawet z bardzo dużym biustem.